Низькочастотна акустика (мідбас) HELIX Ci5 S200FM-S2 (8″ 20 см)
Все про товар
Характеристики
Відгуки
Запитання
4
В наявності
Код товару: 34140-05
Виробник: Helix
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
Купити в 1 клік:
Доставка
Новою Поштою
Новою Поштою 1-2 дні
Uklon Delivery (По Києву)
Uklon Delivery (По Києву) 2-3 години
Оплата
Оплата при отриманні Оплата при отриманні
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
Оплата частинами ПриватБанк Оплата частинами ПриватБанк
Покупка частинами Монобанк Покупка частинами Монобанк
Картка Mastecard/Visa Картка Mastecard/Visa
На рахунок На рахунок
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник
Німеччина
Установча глибина
47 мм
Номінальна потужність
200 Вт
Резонансна частота (FS)
55
Еквівалентний обсяг (Vas)
13.5
Максимальна потужність
400 Вт
Характеристики
Виробник
Німеччина
Технічні характеристики
Номінальна потужність
200 Вт
Максимальна потужність
400 Вт
Чутливість
87 дБ
Опір
2 + 2 Ом
Рекомендоване джерело сигналу
Підсилювач
Низькочастотний динамік
Матеріал підвісу НЧ
Гума
Матеріал дифузора НЧ
Поліпропілен
Матеріал магніту НЧ
Неодим
Матеріал корзини НЧ
Литий
Діапазон частот НЧ
25 - 500 Hz
Розміри
Установча глибина
47 мм
Типорозмір
8″ (20 см)
Параметри Тіля-Смолла
Резонансна частота (FS)
55
Еквівалентний обсяг (Vas)
13.5
Лінійний хід (Xmax)
7.5 мм